KURUMSAL

 

2011 yılında Bolu'da faaliyetlerimize başladığımız TOAR YAPI şirketimiz, mimari vizyonuyla yüksek kaliteli yapı çözümlerini, ekonomi ve sürdürülebilirlikle buluşturmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle yüksek kalitede ürün kullanımına ve uygulamalarda uzmanlaşmaya değer verir.

1927 yılında Eskişehir'de kurulan Türkiye'nin ilk kiremit fabrikalarından olan ve günümüzde yapı sektörünün önderleri arasında bulunan KILIÇOĞLU ÇATI SİSTEMLERİ nin UZMAN BAYİSİ olarak TOAR YAPI çatı sistemleri, İZOCEPHE mantolama ve YTONG, BLOKBİMS duvar uygulamaları ile toplu ve tekil projeler için profesyonel çatı,cephe ve duvar uygulama çözümleri sunar.

TOAR YAPI ; KILIÇOĞLU çatısı bünyesinde ,Bolu MEGARON UZMAN BAYİSİ olarak anahtar teslim toplu ve tekil çatı uygulamaları konusunda hizmet vermektedir.

TOAR YAPI ; deneyimli sertifikalı ekipleri ve saha sorumluları ile birlikte, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet sunmaktadır.

Prestijli ve büyük çaplı projelerde, çatı çözümleri alanındaki uzmanlığını, çatı, cephe ve duvar uygulama çözümleri ile birleştirmektedir.

 

bolu çatı sistemleri, bolu çatı, bolu oluk, kılıçoğlu, megaron, kılıçoğlu bolu, kılıçoğlu kiremit bolu

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal